Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
BATE | 2 - 3 | Dinamo Brest | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 2 - 0 | Neman Grodno | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 0 - 0 | BATE | ||
Aggr. | Neman Grodno | 0 - 2 | BATE | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Dnepr Mogilev | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 4 | Dinamo Brest | View events | |
Aggr. | Dnepr Mogilev | 1 - 6 | Dinamo Brest |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Sunday | |||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 3 | Neman Grodno | ||
Saturday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 3 - 0 | Krumkachy | ||
Aggr. | Neman Grodno | 6 - 0 | Krumkachy | ||
Sunday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 3 - 1 | Dnepr Mogilev | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 2 - 0 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Aggr. | Dnepr Mogilev | 3 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 0 | Slutsk | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 2 | Dinamo Brest | View events | |
Aggr. | Slutsk | 1 - 4 | Dinamo Brest | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Isloch | 1 - 2 | BATE | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
BATE | 2 - 1 | Isloch | View events | |
Aggr. | BATE | 4 - 2 | Isloch |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Naftan | 1 - 2 | Krumkachy | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Isloch | 2 - 1 | Gorodeya | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 0 | Minsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 1 | Dnepr Mogilev | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Slutsk | |
Sunday | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 2 - 1 | Gomel | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 6 - 0 | Orsha | View events |
Sunday | ||||
FT
|
BATE | 2 - 1 | Torpedo BelAZ | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
SDJuShOR-8 | 0 - 7 | Neman Grodno | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Minsk | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 1 | Slavia | View events |
Friday | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 4 | Dinamo Brest | View events |
Friday | ||||
FT
|
Neman-Agro Stolbtsy | 1 - 5 | BATE | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 1 | Naftan | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 1 | Vitebsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Torpedo | 0 - 0 | Gomel | |
Saturday | ||||
FT
|
UAS Zhitkovichi | 0 - 3 | Slutsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 3 | Krumkachy | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Granit | 0 - 2 | Gorodeya | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Slonim | 1 - 1 | Dnepr Mogilev | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Underdogs | 0 - 4 | Dinamo Minsk | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Belshina | 1 - 4 | Isloch | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Luch Minsk | 1 - 5 | Shakhtyor Soligorsk | View events |