Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 1 - 0 | Slavia Sofia | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 2 - 1 | Lovech | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Slavia Sofia | 1 - 1 | Pirin Blagoevgrad | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 2 - 0 | Cherno more | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 1 - 2 | Pirin Blagoevgrad | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lovech | 1 - 1 | Levski Sofia | View events |
Thursday | ||||
FT
|
PSFK Chernomorets Burgas | 4 - 4 | Slavia Sofia | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Etar 1924 | 0 - 1 | Slavia Sofia | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 3 - 1 | Kaliakra 1923 | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 2 - 1 | Minyor Pernik | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Dobrudzha 1919 | 0 - 3 | PSFK Chernomorets Burgas | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Chernomorets Pomorie | 0 - 2 | Lovech | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Kom-Minyor | 0 - 1 | Cherno more | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Levski Sofia | 1 - 0 | Beroe | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Malesh | 0 - 3 | CSKA Sofia | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Chavdar Etropole | 0 - 1 | Beroe | |
Saturday | ||||
FT
|
Dobrudzha 1919 | 1 - 0 | Botev Vratsa | |
Saturday | ||||
FT
|
Chernomorets Balchik | 1 - 2 | Lovech | |
Saturday | ||||
FT
|
Montana | 0 - 1 | Cherno more | |
Saturday | ||||
FT
|
Botev Krivodol | 0 - 2 | Kom-Minyor | |
Saturday | ||||
FT
|
Bansko | 1 - 3 | Levski Sofia | |
Saturday | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 1 - 1 | Akademik Sofia | |
Saturday | ||||
FT
|
Malesh | 0 - 0 | Vidima-Rakovski | |
Saturday | ||||
FT
|
Sozopol | 0 - 1 | Kaliakra 1923 | |
Saturday | ||||
FT
|
Vihren Sandanski | 0 - 5 | PSFK Chernomorets Burgas | |
Saturday | ||||
FT
|
Dorostol Silistra | 0 - 0 | Pirin Blagoevgrad | |
Saturday | ||||
FT
|
Chavdar Byala Slatina | 0 - 0 | Etar 1924 | |
Saturday | ||||
FT
|
Ludogorets | 0 - 2 | Slavia Sofia | |
Saturday | ||||
FT
|
Topoli | 0 - 1 | Chernomorets Pomorie | |
Saturday | ||||
FT
|
Sliven | 1 - 3 | CSKA Sofia | |
Sunday | ||||
FT
|
Lokomotiv Sofia | 0 - 0 | Lokomotiv Plovdiv |